Forum Wymiany Doświadczeń – po godzinach

W dniach 6-7 października 2009 w zamku Ryn na mazurach odbyła się jakościowa impreza organizowana przez TÜV Akademia Polska Sp. z o.o. O części merytorycznej tej imprezy można przeczytać w osobnym artykule w serwisie jakosc.biz. Tutaj natomiast kilka słów na temat tego co działo się po godzinach.

Zamek

Miejsce zostało wybrane naprawdę dobrze. Stare mury krzyżackiego zamku, w którym ulokowano hotel… To robiło wrażenie. Przy każdym kroku czuło się tchnienie historii.


W pierwszym dniu Forum, organizator zapewnił zwiedzania zamku z przewodnikiem. Podczas wycieczki można było poznać historie zamku, zwiedzić wszystkie jego skrzydła, obejrzeć zabytkowe oręże oraz zapoznać się z kilkoma zamkowymi historiami.

Impreza

nullWieczorem odbyła się impreza integracyjna. Uczestników poprzebierano w średniowieczne stroje. Prowadzenie zabawy powierzono grupie artystycznej, która nadała wydarzeniu oprawę z epoki. Biesiada była przerywana licznymi konkursami oraz walkami rycerzy.
Uczestnicy mieli okazję zatańczyć rock’n’rolla w zbrojach i pasach cnoty, panie łupały orzechy pośladkami wzorem Jagienki, a powolnych giermków zakuwano w dyby. A po hucznej zabawie… “rano trzeba wstać”.

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Patronat medialny - Forum Wymiany Doświadczeń Dla Pełnomocników Systemu Zarządzania | Grupa Etena - [...] opisaliśmy w bratnich serwisach. Pierwszy artykuł mówi o części oficjalnej forum, drugi o tym co pełnomocnicy robili po godzinach…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Automatyczna data w dokumentacji ISO – czy warto?

ISO 9001 wymaga, aby wykazać kiedy dokument był stworzony i aktualizowany. Wydaje się, że pomocne w tym może być używanie...

Zamknij