ISO-Poland za nami

W dniu 5 czerwca 2008 w Warszawie odbyła się konferencja ISO-Poland. Zgromadziła on ponad 500 osób zainteresowanych tematyką norm ISO związanych z zarządzaniem. W programie znalazł się bogaty wybór prelekcji, seminariów, wykładów oraz paneli dyskusyjnych. Konferencja była swoistym podsumowaniem cyklu imprez poświęconych tej tematyce. Patronat medialny nad konferencją objęły popularne serwisy internetowe poświęcone zarządzaniu jakością, m.in. jakosc.biz i strefa-iso.pl oraz firmy certyfikujące, konsultingowe i informatyczne. Patronat honorowy nad imprezą objęła pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Adam Budnikowski Rektor Szkoły Głównej Handlowej.

Co działo się na konferencji

W ciągu 9 godzin uczestnicy mogli wysłuchać ponad 30 prelekcji, wziąć udział w 4 sesjach warsztatowych oraz różnego rodzaju forach, dowiadując się jakie kwalifikacje powinien posiadać pełnomocnik zarządu ds. systemu zarządzania jakością, jaka jest jego rola i znaczenie w organizacji, czy perfekcyjne przywództwo może zastąpić system zarządzania jakością itp.

Kilka słów od uczestników

„Zaryzykowałem i nie straciłem dnia! Jestem zadowolony z uczestnictwa w konferencji, co najmniej raz w roku będę uczestniczyć w podobnych imprezach.”
Jan Frankowski, Grammer Automative

„Interesujące wykłady na temat powiązania systemów jakości z systemami informatycznymi”
Janusz Wacławski, P.P.H.U. ELDOM

„Miałem poważne obawy, że będzie to tylko forum prezentacji firm-sponsorów. Jestem mile zaskoczony – prezentacje były inspirujące.  Szczególnie ciekawe były prezentacje z zakresu wspomagania informatycznego.”
Józef Wierzbicki, JW Consulting

Podczas konferencji można było wymienić poglądy z ekspertami w tematyce zarządzania, odwiedzić stoiska sponsorów, nawiązać kontakty i wymienić doświadczenia.

Już jesienią planowane są tego typu konferencje w Krakowie, Katowicach i Gdańsku. jęli chcesz otrzymać o nich informację i wziąć w nich udział zupełnie za darmo zapisz się na darmowy raport “12 powodów złego działania systemu ISO 9001”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
12 powodów złego działania systemu ISO 9001

Wielu przedsiębiorców wdraża system zarządzania jakością ISO 9001:2000 w swojej firmie, nie do końca zdając sobie sprawę czym ISO jest....

Zamknij