Kalibro.pl – sposób na nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym

Czy pamiętasz o wszystkich terminach kalibracji sprzętu kontrolno-pomiarowego? Czy wiesz, jaka firma powinna kalibrować Twoją suwmiarkę, wagę, mikrometr? Czy pamiętasz ile kosztowała ostatnia kalibracja? Czy Twój wykaz sprzętu kontrolno-pomiarowego jest wygodny w użyciu? Możesz sobie ułatwić pracę 🙂 – przeczytaj i zobacz wideo.

Dziś krótka prezentacja oprogramowania do nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym Kalibro. Oprogramowanie jest na dzień dzisiejszy w trakcie testów (wersja alfa) – w związku z tym udostępniane jest zupełnie za darmo. Program pozwala na prowadzenie ewidencji urządzeń kontrolno-pomiarowych w firmie. Dla każdego z tych urządzeń można określić częstotliwość kalibracji, datę ostatniej kalibracji, firmę, której kalibrację zlecamy. Ponadto można dodać zdjęcie urządzenia i zdefiniować przypomnienia o kalibracji. Wchodząc do bazy urządzeń przy każdym urządzeniu zobaczymy status kalibracji. Tak to natomiast wygląda.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lista pytań audytowych – za i przeciw

Lista pytań audytowych to narzędzie, które ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Czy lista audytowa pomaga w audycie systemu zarządzania?...

Zamknij